Výsledky z Malaciek

Prinášame vám výsledky nedeľňajšieho podujatia Memoriál Arnolda Gašpara, ktorý sa ako druhý diel MM SR historických motocyklov uskutočnil na mestskom okruhu v Malackách.

Trieda A1

Trieda A2

Trieda B

Trieda C

Trieda D

Sidecary

Trieda 0 parada

Trieda Jawa 50

4 Responses to Výsledky z Malaciek

 • Všetkým dotknutým sa samozrejme ospravedlňujeme za chyby v menách. Nenapadlo nás, že je treba po časomeračoch kontrolovať mená v zozname jazdcov. Oni si ho ručne prepisovali zo štartovnej listiny a tam vznikli chyby. Náš zoznam jazdcov na našej stránke by mal byť v poriadku. Inak niekedy treba byť fakt grafológ aby sa dalo vylúštiť meno z prihlášky vypísanej ručne.

  • Richard Karnok says:

   Vlado, toto sa stáva takmer všade, poznáme to aj z Alpe Adrie. Pre mňa, nielen ako novinára ale aj fanúšika, bolo však dôležitejšie, že tie výsledky boli tak rýchlo. Chápem, že keď človek vidí svoje meno skomolené, tak je to nepríjemné a nepríjemné je to aj organizátorom, ktorí za to nemôžu. Každopádne obom Vašim rodinám, Kamenárovcom aj Bluskovcom a partiám okolo Vás, patrí obrovská vďaka za to, že ste svojimi podujatiami zase o kus vpred posunuli motocyklový šport u nás, a že majú ľudia opäť viac možností vidieť preteky na Slovensku.

 • Peter Kamenár says:

  Jedna chybička v triedach A1 a A2. Nie Ľubomír Kameňák, ale Ľubomír Kamenár. Ak by sa dalo poprosím opraviť. dakujeme

  • Richard Karnok says:

   Peťo, nie jedna chybička, je ich tam viac 🙂 Keby som to vedel opraviť, tak by som to samozrejme urobil ešte pred zverejnením. To by museli riešiť casomerači.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kniha na predaj