Konečné poradie MM SR Vintage 2017

Celkové poradie MMSR sa zverejňuje až v teraz z dôvodu, že sa čakalo na vyjadrenie Športovej komisie CPM, ktorá zasadala tento týždeň.

V celkových výsledkoch došlo k úprave, nakoľko na pretekoch na Slovakia Ringu bol pretekár Karel Kalina nesprávne zaradený do kategórie A1 a patrí s motocyklom do A2 a v Trenčíne bol nesprávne zaradený Jaroslav Zatloukal do kategórie B a patrí s motocyklom do A1.

Nakoľko sa jedná o jazdu pravidelnosti a celkové poradie možno podľa získaných trestných bodov upraviť, komisia CPM schválila úpravu celkového poradia MM SR v jazde pravidelnosti historických motocyklov a sajdkár. Za uvedené chyby sa ospravedlňujeme a víťazom jednotlivých kategórií srdečne blahoželáme! O termíne slávnostného vyhodnotenia seriálu budú dekorovaní pretekári informovaní.

Konečné poradie MM SR môžete stiahnuť kliknutím sem…

Peter Baláž
Classic Club Hlohovec

3 Responses to Konečné poradie MM SR Vintage 2017

 • Antonín Malaník says:

  Blahopřeji všem jezdcům, jejich doprovodu, pořadatelům i SMF která závody zaštituje.
  Ať se všem i nadále daří

 • Otto says:

  Toto ja som zažil na mojich prvých závodoch,a je to stále.furt som nebol v správnej kategórii.preto som už nešiel na ďalšie závody, ktoré organizuje ……????

  • Richard Karnok says:

   Nuž, samozrejme, každý má právo sa pretekov zúčastňovať alebo nie. Ja osobne, keby som bol jazdec, tak budem jazdiť preteky, lebo chcem jazdiť preteky. A ani takéto prešľapy organizátorov ma neodradia od toho, aby som ich jazdil. To je môj názor. My dvaja máme očividne rozdielne predstavy o tom, čo to znamená byť pretekárom…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Kniha na predaj