Ôsmy máj na okruhu: MS Moto Day 2015!

Hoci sa Milan Murgaš a Miroslav Sloboda rozhodli tento rok nevypísať vlani úspešný seriál MS Motocup, predsa len sa priaznivci ich podujatí dočkajú! Na 8. máj totiž na Slovakia Ringu pripravili MS Moto Day.

Podujatie je výnimočné tým, že sa koná cez štátny sviatok, ktorý navyše pripadá na piatok, takže motorkári sa po celodennom jazdení budú môcť počas víkendu zotavovať, navyše na nich na Slovakia Ringu čaká medzi jazdcami obľúbený variant č. 5. Že ste na ňom ešte nejazdili? Tak je najvyšší čas si ho vyskúšať!

Akcia bude zameraná pre motorkárov od úplných nováčikov okruhového jazdenia až po pretekárov, ktorí už majú skúsenosti s okruhovým jazdením. Na svoje si prídu aj začiatočníci, pre ktorých bude pripravená motoškola so skúsenými inštruktormi, ktorí účastníkov naučia ako sa správať a jazdiť na okruhu. Podmienkou pre účasť v motoškole je uviesť to do poznámky v prihláške a priniesť si so sebou reflexnú vestu. Motoškola pre začiatočníkov nie je spoplatnená, je zahrnutá v cene.

CENA A PRIHLÁŠKA

Na podujatie sa záujemcovia budú môcť prihlasovať cez On-line formulár na stránke organizátorov. Lacnejšie vyjde predplatenie si podujatia v predpredaji, platby musia byť uhradené do 30. apríla.

Predpredaj

  • do 30. 4. 2015 – 80,- €
  • od 1. 5. 2015 – 100,- €

V cene nie je zahrnutá cena transpondéra, dopláca sa na mieste.

ROZDELENIE DO SKUPÍN

Pre rozdelenie do skupín žiadame o uvedenie najlepšieho času na Slovakia Ringu. Pre objektívne rozdelenie jazdcov bude na akcii každému meraný čas. V prípade, že jazdec nebude spĺňať časový limit pre danú skupinu, bude preradený. Z tohto dôvodu je transpondér na našej akcii povinný. Transpondér bude každému jazdcovi zapožičaný za poplatok 10,- Eur pri registrácii.

ČO JE PRE VÁS PRIPRAVENÉ?

Voľné jazdy v skupinách podľa dosahovaných časov.

Preteky v triedach do 600 a nad 600 ccm na 10 kôl na okruhu Slovakia Ring (Variant č. 5).

Do pretekov je potrebné sa kvalifikovať. Tieto preteky sú určené pre bezlicenčných a aj licenčných motorkárov, ktorí budú  vyhodnotení samostatne. V prípade bezlicenčných pretekárov – prví piati a v prípade  licenčných – prví traja. Pre tých jazdcov, ktorí sa nekvalifikujú do hlavných pretekov, budú  pripravené preteky na 7 kôl, ktoré budú spoločné pre triedy do 600 a nad 600 ccm, ale jazdci budú vyhodnotení po pretekoch zvlášť. Ocenení budú vždy prví traja z každej triedy.

Zdroj: www.naokruh.sk

Komentáre sú uzavreté.

Kniha na predaj

Kniha na predaj