Celodenné voľné jazdy a preteky na AMD Brno už túto stredu a štvrtok!

Chceli by ste sa zviezť na brnianskom Masarykovom okruhu a čakáte stále tú správnu príležitosť? Poďte to teda vyskúšať už túto stredu alebo štvrtok s najväčšou českou agentúrou Racetrack.cz.

Jazdenie s agentúrou je vhodné ako pre úplných nováčikov a okruhových začiatočníkov tak aj pre ostrieľaných borcov. Jazdci sú rozdelení do výkonnostných skupín od nováčikov a pomalých jazdcov cez pokročilých jazdcov a okruhových rutinérov po skupinu pretekárov. Celý deň je rozčlenený do dvadsaťminútových voľných jázd a vo štvrtok Vás čakajú aj amatérske preteky v kategóriách SSP, SBK a Naked bikes.

Pre začiatočníkov, nováčikov alebo tých čo chcú svoj čas na okruhu zlepšiť sú pripravení inštruktori, ktorí Vás prevedú po trati a pomôžu Vám nájsť tú správnu stopu a štýl. K príjemným bonusom patrí napríklad aj štvrtková podvečerná prechádzka po trati s výkladom od 20:00 s bývalým jazdcom MotoGP, Lukášom Peškom, ktorý Vám ochotne odovzdá všetky dôležité informácie o trati a vôbec o tom, ako ju vlastne jazdiť.

Streda bude zasvätená voľným jazdám, ktorých má každá skupina 6×20 min. Súbežne bude prebiehať v paddocku aj Ducati Festival, sviatok všetkých priaznivcov tejto bolonskej značky, kde bude k dispozícii kompletný rad motocyklov Ducati formou hodinových vychádzok po okolí, alebo testovacie Panigale 899 a 1299 pre jazdu po okruhu. Celý deň sa potom budete môcť aj zadarmo zúčastniť kurzov Bezpečne na Motorke akadémie a večer zakončíme živým koncertom skupiny K2, alebo avizovanou prechádzku po trati s Lukášom Peškom.

Vo štvrtok už sa ale bude hlavne pretekať. Dopoludňajších 4×20 minút voľných jázd bude určených pre čo najlepšie umiestnenie na štartovom rošte všetkých popoludňajších pretekov, ktoré sa pôjdu v kategóriách SSP (šesťstovky), SBK (litre) a Naked bikes, ktorá bude rozdelená na Naked do 750ccm a Naked cez 750ccm. Kto nebude mať aj po pretekoch ešte jazdenia dosť, môže sa povoziť v záverečnej open pit-lane, ktorá celú dvojdňovú akciu uzavrie…

Počas celej akcie máte k dispozícii občerstvenie, veľa sprievodného programu s našimi partnermi, predajné stánky firiem RST, R2R, Shoei, RP Tuning, s technickými záležitosťami a nastavením podvozku vám poradia technici z MJ Motosport a veľa ďalšieho…

Že Vás to láka? Jasné, nie je na čo čakať, počasie má byť úplne ideálne a voľných miest je zatiaľ tiež ešte dosť, takže prísť môžete pokojne aj rovno ráno na okruh. Pre tých, čo chcú mať istotu a tiež ušetriť nejakú tú korunu, je najlepšie sa rovno zaregistrovať a rezervovať si svoje jazdy vopred na www.racetrack.cz/terminy-a-registrace. Cena za celý deň je v predpredaji 4400,- Kč, na mieste 4900,- Kč, alebo rovno oba dni za dokonalých 7800,- Kč. A keby ste potrebovali predsa len ešte nejaké info, stačí napísať na info@racetrack.cz alebo zavolať rovno na +421 608 932 573 – Michal.

Komentáre sú uzavreté.

Kniha na predaj