Robert Dimčev aj napriek problému spokojný

Pre Roberta Dimčeva z Motoclubu Baláž sa víkendové preteky Slovenského pohára v triede nad 600 cm3 skončili výborne, i keď nebyť rozopnutej čižmy, mohol rozhodne pomýšľať na ešte lepšie umiestnenie.

Robert Dimčev:
„K minulému víkendu na Slovakia Ringu, kde sa konal prestížny seriál IMRC sa môžem vyjadriť len a len veľmi pozitívne. Medzinárodný šampionát bol počas celého víkendu zorganizovaný na špičkovej úrovni, nestretol som sa s ničím, čo by mi tento môj názor vyvrátilo, alebo spochybnilo. Vládla tam vynikajúca rodinná atmosféra, jazdci, súperi boli medzi sebou veľmi priateľskí a pozitívne naladení.
Čo sa tréningov a pretekov týka, opäť všetko na jednotku, variant okruhu č.1 mi sadol a naozaj som si to na trati užíval, akurát to počasie trošku zo začiatku štrajkovalo, ale ako sme všetci videli, neskôr sa pridalo na našu stranu. Zrejme má športové srdce 😀
S mojou kvalifikáciou som veľmi spokojný, štartoval som na pretekoch pre mňa z pekného šiesteho miesta, akurát sa mi stala kuriózna vec, z nejakého dôvodu sa mi rozopla čižma, ktorá sa mi pri rýchlosti a tlaku vzduchu úplné celá otvorila až na členok, a musel som ju počas pretekov s jednou rukou aspoň na polovicu nasunúť naspať  🙂 To ma stálo prepadnutie sa v pretekoch o pár miest a stratu maximálnej koncentrácie. Napriek tomu som z pretekov neodstúpil a dojazdil na peknom siedmom mieste, s čím som veľmi spokojný, i keď tam mohla byť tá priečka podstatne lepšia.
Na záver tejto sezóny chcem poďakovať Motoclubu Baláž, že mňa a motorku pripravil na všetky preteky v sto percentom stave. Je mi cťou, že môžem jazdiť za tento tím a už teraz sa neviem dočkať ďalšej sezóny, kde to poriadne rozbalíme 🙂 Taktiež veľká vďaka patrí Petrovi Šurinovi, ktorý je zodpovedný za všetky tieto fantastické zážitky na trati počas prestížneho šampionátu IMRC.“

Komentáre sú uzavreté.

Nástenný kalendár

Fotokniha MotoGP

Kniha na predaj

Kniha na predaj