Perný víkend Romana Frühaufa

Aj napriek veľkým technickým problémom sa Romanovi Frühaufovi podarilo absolvovať oboje pretekov triedy 125 SP na víkendovom podujatí seriálu IMRC na Slovakia Ringu.

Roman Frühauf:
„Na Slovakia Ring sme pricestovali v piatok okolo obeda. Chcel som využiť voľné tréningy, no odjazdil som asi 4 kolá a rozsypal sa mi motor. Po zvažovaní čo ďalej, padlo rozhodnutie cestovať do Šaštína pre potrebné súčiastky Robovi Malíkovi, ktorý tu bol s nami a je stále mimo hru po zranení na Pannoniaringu. Medzitým sa Vlado Petrovič s Danom pustili do rozborky mojej motorky. Po večernom návrate do paddocku sme motorku mali poskladanú okolo 02:00 hod. Týmto chcem menovaným poďakovať, bez ich pomoci by som sledoval preteky len s tribúny.
K samotným dvojpretekom: V sobotu aj nedeľu slušná účasť, plynulý priebeh programu a super počasie. V sobotu 24. miesto, v nedeľu 25. miesto. Teší ma fakt, že sa mi podarilo v nedeľu zlepšiť čas aj napriek motokrosovej vložke cez ´kačírek´ v rýchlej pravotočivej zákrute. Parádny víkend aj napriek spomenutým problémom. Ešte raz vďaka chalanom za pomoc a Peťovi, ktorý nám poskytol nocľah v kamióne.  Keďže sa blíži termín pretekov oldtimerov v Malackách (22. 9.) kde by som mal štartovať, všetkých vás tam pozývam.“

Komentáre sú uzavreté.

Kniha na predaj

Kniha na predaj