Medzinárodné

Incident připravil Kubajze o boj v top 10

Jakub Kornfeil odstartoval do Velké ceny Rakouska ze 13. pozice. Měl skvělý úvod do závodu Pokračovať v čítaní

Galéria z Veľkej ceny v Brne

FOTOGALÉRIA – Napriek tomu, že aj tentoraz mal Karel Šoukal v Brne iné povinnosti, stihol popri nich Pokračovať v čítaní

Jakub Kornfeil i nadále s Redox Pruestel GP

Jakub Kornfeil má za sebou životní závod a momentálně se nachází vzhledem k počtu odjetých závodů Pokračovať v čítaní

V Brne bude výstava fotografií z MotoGP Roberta Sobčáka

Vo výstavnom priestore v OC Letmo v Brne máte tentoraz jedinečnú možnosť vidieť unikátnu Pokračovať v čítaní

Salačova premiéra v Mistrovství světa Moto3

Nepopsatelná atmosféra, skvělí fanoušci a mnoho cenných zkušeností nasbíral Filip Salač o uplynulém Pokračovať v čítaní

Patrik Carda v Brně na 12. místě

Patrik Carda dokázal v rámci čtvrtého podniku letošní sezony juniorského šampionátu ADAC Junior Cup před Pokračovať v čítaní

Jakub Kornfeil slaví bednu!

Po neskutečné kvalifikaci a startu z pole position naplnil Jakub Kornfeil také pódiové ambice. Závod byla jedna Pokračovať v čítaní

Monster Energy Grand Prix České republiky 2018

11 let čekali fanoušci na pódiové umístění českého závodníka při Grand Prix České republiky Pokračovať v čítaní

V ETC dojel Ondřej Vostatek dvakrát v elitní desítce!

28. – 29. července 2018 byly na okruhu Motorland v Aragonu na pořadu další závody FIM CEV Pokračovať v čítaní

Extéria Racing Team se Suzuki

Tým Michala Fojtíka před nedávnem sliboval velké novinky, těmi je pozice permanentního týmu Pokračovať v čítaní

Ježka s Hanikou a Barrierem v Suzuce nezastavil ani tajfun

Český tým Mercury Racing navzdory rozmarům počasí v japonské Suzuce vybojoval 14. místo Pokračovať v čítaní